Itt nézheti a foci vb-t

Összegyűjtöttük a legmenőbb helyeket Szombathelyen, ahol legjobb lesz nézni a vb meccseit.

Sörpatika

Nyugat.hu

Van a kertben egy hatalmas, 5 négyzetméteres kivetítő. Itt kint 75-en férnek el, bent pedig 2 LED tévét nézve izgulhatnak a vendégek. Promók a vb ideje alatt:

- Csapolt sörök esetében (Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Soproni Démon): 3 korsó után sorsjegyet adunk, melyekből kisorsolunk 1 hordó sört. Természetesen olyan sört nyer, amilyet ivott. A megnyert hordónak (25 vagy 30l) megfelelő mennyiségű sört a helyszínen fogyaszthatják el 08. 31- ig.

- Erdinger Tipp Játék. Amennyiben Erdingert iszik, jogosult tippelni. A fordulók után összegezzük a pontjait és ajándékot kap: síp, kereplő, labda mintázatú Erdinger korsó. Az abszolút győztes jutalma egy 5 literes Erdinger korsó.

Cím: Thököly I utca 4.

Malom söröző

Nyugat.hu

A forró nyár alatt hűvös pincénkben drukkolhat kedvenc csapatának. Nézheti a mérkőzéseket pultban tévén, a Whisky-s termünkben pedig kivetítőn. Ha pedig vb mentes övezetre vágysz, vár a kerthelyiségünk. A velős- kenőmájas- tepertős kenyeret, csülköt, tunkolós pörköltet leöblítheted egy Guinness-szel, John Bull-lal, vagy más csapolt söreinkkel.

Cím: Malom utca 6.

Café Tea

Cafe Tea
Vágvölgyi Bálint

Kellemes környezetben egy tévével, várják a foci szurkolókat, negyven-ötvenen simán elférnek. Ha többre is kíváncsi vagy, olvasd el a tavalyi cikkünket Egy elbújós, romantikus fészek 2013. June 18. 07:57 a helyről. Szóval, ha a vb nem is annyira érdekel, nyugalomban lapozhatjuk át a napi sajtót, vagy laptoppal az asztalon szörfölhetünk a világhálón, hiszen ingyenes a wifi. A kávézó az igényes italválasztéka miatt baráti beszélgetéseknek is remek helyszíne lehet.

Cím: Kálvária utca 63.

Május 1. Söröző

Nyugat.hu

Vendégeik a foci vb ideje alatt külön szurkolói sátorban élvezhetik a meccseket a kertben kivetítőn vagy különtermükben plazma tv-n. A finom csapolt sörök mellett teljes étlappal, illetve velős pirítóssal várnak minden szurkolni vágyót!

Cím: Szent István park 9.

Gekko Pub

Garai Antal Atom

Csapolt Krusovicével várják a vendégeket, de emellett több kézműves sört is kipróbálhatnak, de aki inkább rose fröccsre vágyik, az sem fog csalódni. Van még sokféle sörkorcsolya, velős kenyér, pizza, és temérdek meleg étel.

Cím: Szelestey utca 2.

Casablanca Café

Mészáros Zsolt

Klimatizált helyiséggel, több akcióval és két tévével várják a szurkolókat. Lesz góltotó is! A sört most 425 forint helyett 375-ért adják. Igazán megéri!

Cím: Kassák Lajos utca 22/A
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!