Kamion elé gurult egy lovasszekér Kisunyomnál - Frissítve!

A lovaskocsi Kisunyomban a lejtős Petőfi Sándor utcában haladt csütörtök délután, be akart fordulni, de a lejtőn a fékezés ellenére nem tudott megállni, ezért a 86-os főútra hajtott ki, ahol épp egy litván kamion elé került. A kamion nagyot fékezett, de így is ütközött a szekérrel. Egy férfi még azelőtt leugrott a lovaskocsiról, mielőtt az kiért volna a 86-os útra. A szekéren ülő férfit úgy tudjuk, hogy könnyebb sérülésekkel vitték kórházba a mentők, a két ló közül pedig az egyik sérült könnyebben a balesetben, de mindkettőt saját lábán vitték el a helyszínről.

Lovaskocsi és kamion ütközött Kisunyomnál
Lovaskocsi és kamion ütközött Kisunyomnál
Horváth Balázs

Korábban írtuk:

Szerencsés kimenetelű baleset történt csütörtök délután. A Petőfi Sándor utcában haladt egy lovasszekér két lóval és két utassal. Információink szerint a lovak megugrottak és kiszaladtak a 86-os számú főútra, egyenesen egy Szombathely felé tartó, litván rendszámú kamion elé. A fogat egyik utasa még az ütközés előtt leugrott a szekérről, de a fent maradt másik férfi is megúszta könnyebb sérülésekkel a balesetet. A lovak sem sérültek meg. Teljes útzár van a 86-oson, a rendőrök Kisunyomba terelik a forgalmat.

A balesetet szenvedett lovaskocsi
A balesetet szenvedett lovaskocsi
Tánczos Mihály
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló