A Sárvári Járási Ügyészség lopás bűntette miatt emelt vádat, azzal a különös visszaeső férfival szemben, aki a vád szerint 2021 októberében, egy Sárvár közeli községben a kamrán keresztül tört be egy lakóházba.
A hálószobában megkereste a sértett bútorszéfjét, amit a bútorban található kulccsal kinyitott, és ellopta a széfben tárolt 700.000 Ft-ot.
A Sárvári Járási Ügyészség a vádlottal szemben börtönbüntetés kiszabását indítványozta - írja közleményében a Vas Megyei Főügyészség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!