A vasi rendőrök az elmúlt 24 órában kettő körözött személlyel szemben intézkedtek Szombathelyen és Celldömölkön – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Egy 56 éves és egy 62 éves férfival szemben a Szombathelyi Járásbíróság és a Zalaegerszegi Járásbíróság is körözést bocsátott ki pénzbírságot helyettesítő elzárás letöltése miatt, ezért a járőrök mindkét személyt átadták a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet munkatársainak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!