Kiderült, miért körözte a rendőrség a TNT zenészét

Nagy izgalomban tartotta a hazai internetet, hogy felkerült a körözési listára a TNT együttesből ismert Zuber Krisztián Felicián.

Tegnap adott ki körözést Zuber Krisztián Felicián ellen a rendőrség, miután azt a Fővárosi Törvényszék Büntetés Végrehajtási csoportja elrendelte.

Ma reggel azonban a zenész megszólalt az ügy kapcsán a Rádió 1 Balázsék című műsorában. Itt elmondta, hogy egy 2018-as ügyről van szó, amikor is ittas vezetésen kapták. Pénzbüntetést róttak ki rá, amit azonban nem fizetett be, így ennek köszönhetően felkerült a police.hu-ra tegnap, ám már intézkedett az ügyben, a rá kiszabott büntetést tegnap befizette.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű