Kisiklott egy tehervagon Ferencvárosnál, korlátozott a közlekedés

Csak egy vágányon folyhat a közlekedés.

Kisiklott egy tehervagon egy behaladó tehervonatból szombat hajnalban Ferencváros pályaudvarnál, ezért Ferencváros és Kelenföld között csak az egyik vágányon közlekedhetnek a vonatok - közölte az MTI-vel a Mávinform.

A G43 és S36 viszonylatszámozású személyvonatok Kőbánya-Kispest és Kelenföld állomás között nem közlekednek. Tárnok felől Kelenföldig közlekednek, és onnan is indulnak vissza.

A műszaki mentést és a kisiklás okának vizsgálatát megkezdték.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek