Eddig tisztázatlan körülmények között kizuhant egy 23 éves nő egy szegedi lakótelepi lakás 10-ik emeletéről, a zuhanást azonban túlélte, jelenleg az intenzíven kezelik. A 10. emeletről nagyjából harminc métert zuhant egy szegedi nő, ám szerencséjére egy fa lombjára érkezett először, ami okozott sérüléseket, de egyben lassította is a zuhanást.
Az áldozat egyik szomszédja elmondta, hogy a hölgy csak nemrég bérelte ki a lakását, így kevesen ismerték közelről a környéken. A Bors a családhoz közel álló forrásból úgy értesült, hogy a lány még kórházban fekszik, az állapotát sikerült stabilizálni, de több súlyos sérülést is szenvedett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!