A Szombathelyi Járási Ügyészség jármű önkényes elvételének bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2021 augusztusában, Szombathelyen szóbeli kölcsönszerződés alapján átvette a sértett gépkocsiját, azt azonban a megbeszélt határidőt követően, többszöri felszólítás ellenére sem adta vissza.
A vádlott az autót jogosulatlanul használta, egészen addig, amíg balesetet szenvedett vele. A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!