A mai napon csak az Észak-Alföldön, az Északi-középhegység területén, valamint Budapest tágabb környezetében alakulhat ki többfelé zápor, zivatar - írja előrejelzésében a kiderül.hu. A déli, délnyugati
szél többfelé megerősödik, a Dunántúlon viharossá fokozódik.
A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 22 és 28 fok között alakul, de északkeleten néhol 19, 21 fok is lehet. Késő este 14, 19 fokra számíthatunk.Ugyanakkor, ami érdekesebb, hogy a következő napokban változékony idő ígérkezik és
pénteken számíthatunk nagyobb záporok, zivatarok kialakulására.
A déli, délnyugati szél sokfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik, majd délután a Kisalföldön északnyugatira fordul, megerősödik, de a zivatarok környezetében is lehetnek viharos széllökések.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!