A Szombathelyi Járási Ügyészség rongálás vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2020 júniusában, mialatt más ügyben jogerős szabadságvesztést töltött a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben, megrongálta a fürdőajtót, a lámpát és lyukat vágott a kilátásgátlára, amivel 88 ezer forint kárt okozott, mely nem térült meg.
A Vas Megyei Főügyészség közleménye szerint a vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!