Lady Gaga és Jennifer Lopez is fellép Joe Biden január 20-i elnöki beiktatásán – írja a BBC.
Lady Gaga szereplése – aki az amerikai nemzeti himnuszt énekli majd az eseményen - nem nagy meglepetés, mivel az énekesnő korábban aktívan kampányolt az új elnök mellett.
A ceremónia után egy másfél órás televíziós gálaműsor veszi kezdetét, melynek házigazdája Tom Hanks lesz, és olyan sztárok bukkannak fel benne, mint Jon Bon Jovi, Demi Lovato, Justin Timberlake és Ant Clemons.
Közben Washingtonban a biztonságiak is készülnek: a beiktatási ceremónia idején 10 ezer katona lesz a fővárosban, és további 5 ezret helyeznek készültségbe.
Donald Trump nem vesz részt az eseményen, amivel egy másfél évszázados hagyományt rúg fel.