Lakóház kazánhelyisége égett Apátistvánfalván

A tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat.

Egy lakóház száz négyzetméteres pincéjében, a kazánhelyiségben ütött ki tűz Apátistvánfalván, a Fő úton. A kazán mellett álló polcon található tárgyak is lángra kaptak. A szentgotthárdi hivatásos és a felsőszölnöki önkéntes tűzoltók érkeztek ki a helyszínre, egy vízsugárral eloltották a tüzet, eltávolították a kazánból az éghető anyagot. Jelenleg átszellőztetik a helyiséget.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek