Mintegy kétezer négyzetméteren ég az erdő aljnövényzete Kenyeri külterületén – közölte a katasztrófavédelem.
A tűzesethez a sárvári, a pápai hivatásos, a répcelaki önkormányzati, és a kenyeri, pápoci önkéntes tűzoltókat riasztották.
Az egységek négy vízsugárral már körülhatárolták a lángokat, és folytatják az oltási munkálatokat.
Frissítés – 15:05
A tűzoltók négy vízsugárral eloltották a tüzet Kenyeri külterületén, ahol mintegy kétezer négyzetméteren égett az erdő aljnövényzete.
(Címlapképünk illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!