Két sorompótöréses esetben is vádat emelt a szombathelyi ügyészség.
Egy szlovák sofőr a jánosházi vasúti átjáróban törte le a félsorompót idén januárban, a tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre.
Egy magyar férfi márciusban, a Sorkikápolnánál lévő vasúti átjáróban tetthasonlóképpen, ős is letörte autójával a félsorompót.
Mindkét esetben a Szombathelyi Járásbíróság dönt majd, a magyar férfi esetében az ügyészség kérte, hogy tiltsák el a járművezetéstől.
(Címlapképünk csak illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!