Az ellene irányuló tüntetések miatt erősen megrendlülhetett a belarusz elnök, Alekszandr Lukasenka biztonságérzete. Az őt szállító helikopterről már fegyverrel szállt le, testőrök kísérgetik a teljesen üres tereken is. Lukasenka golyóálló mellényt is visel, s bár próbálta megrémíteni a tüntetőket, ma is tízezrek vonultak az utcára Minszkben, tiltakozva az elcsalt elnökválasztás és a brutális rendőri fellépés ellen. - írja a 444.hu .
A fia tetőtől talpig kommandósnak öltözve kísérgeti.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!