Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy nemzeti ünnepünk alkalmából Áder János köztársasági elnök, a Miniszterelnök előterjesztésére Magyar Arany Érdemkeresztet polgári tagozata kitüntetésben részesítette Dr. Krizmanich Máriát – olvasható Csorna város Facebook-oldalán, amit a celldömölki oldalon is megosztottak.
Mint írják, a doktornő több évtizede elhivatottan végzett gyógyítómunkája elismeréseként kapta az elismerést. Volt a csornai kórház igazgatója, jelenleg pedig a Markusovszky Egyetemi Oktatókórház celldömölki telephelyén található Krónikus Belgyógyászati Osztályának osztályvezető főorvosa.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!