Május 1-től Görögország feloldotta az utazási korlátozásokat, így sem a belföldi, sem a külföldi repülőjáratokon nem követelik meg az oltottságot, a tesztet vagy a koronavírus-betegségen való átesettség igazolását – írja a Reuters.
Az egyetlen követelmény a repülőkön a maszk viselése.
Görögország nagyon reméli, hogy idén visszajönnek a külföldi turisták, és úgy számolnak, hogy az idegenforgalomból származó bevételek idén elérik a 2019-es rekordév 80 százalékát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!