A Szentesi Rendőrkapitányság egy helybéli férfi ellen kábítószer birtoklás miatt indított eljárást. A szentesi nyomozók október hétfőn tartottak házkutatást a gyanúsított nagytőkei tanyáján, ahol 9 tő indiai kendert, valamint több mint 3000 gramm kábítószernek minősülő zöld növényi törmeléket találtak. A rendőrök a tanyán talált növényeket és a termesztésükhöz szükséges eszközöket lefoglalták.
A 45 éves szentesi férfit gyanúsítottként hallgatták ki, ellene kábítószer birtoklása bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás - írja a Police.hu