A Független Benzinkutak Szövetsége közleményt juttatott el lapunkhoz, hiánytalanul közöljük:
"A Független Benzinkutak Szövetsége a mai napon megtartotta rendkívüli közgyűlését, melyen a tagság többsége amellett foglalt állást, hogy a szövetséget alkotó tagvállalatok, vállalkozások egyénileg döntik el, hogy augusztus 19-én és 20-án nyitva tartanak-e vagy bezárnak. Egyben kezdeményezzük a MOL NyRt. ügyvezetésével a kapcsolatfelvételt a vidék jobb üzemanyag ellátása érdekében."