Marihuánát és metamfetamint találtak egy Zalaegerszeg és Körmend között utazó kocsiban

A vádlottak büntetőjogi felelősségéről a Körmendi Járásbíróság fog dönteni.

A Szombathelyi Járási Ügyészség vádat emelt bódult állapotban elkövetett járművezetés vétsége, járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége, kábítószer birtoklásának vétsége miatt egy férfivel, továbbá bűnpártolás vétsége miatt egy nővel szemben - írja közleményében a Vas Vármegyei Főügyészség.

A vádirat szerint a férfi szabálysértés miatt vele szemben kiszabott közúti járművezetéstől eltiltás hatálya alatt és kábítószertől befolyásolt, bódult állapotban vezetett személygépkocsit Zalaegerszeg és Körmend között, a 86-os számú főúton. Az igazoltatás során a rendőrjárőrök az autó hátsó ülése előtti padlólemezén csekély mennyiségű metamfetamint is találtak.

Mialatt a rendőrök a férfival szemben intézkedtek, a gépkocsiban utazó nő – anélkül, hogy előzetesen megbeszélte volna a társával – az autó váltója mellett tartott és a férfi tulajdonában lévő marihuánát a ruházatába rejtette, azért, hogy azt ne találják meg.

A vádlottak büntetőjogi felelősségéről a Körmendi Járásbíróság fog dönteni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet