Másodszor is nyert a futsal-válogatott

A szombathelyi Öreglaki Norbert is helyet kapott a Libanon elleni csapatban.

Libanon elleni edzőmeccsekkel hangolt a magyar teremlabdarúgó-válogatott az Európa-bajnokságra. A mieink Dunaújvárosban csaptak össze riválisukkal.

Mint arról beszámoltunk, az első meccsen 4-1-re nyert az együttes.

Szombaton ismét egymásnak feszültek a felek: a Swietelsky-Haladás játékosával, Öreglaki Norberttel felálló csapat ezúttal 4-2-es sikert aratott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport