Még a héten Szombathelyre érkezik Gajdos László élő környezetért felelős miniszter

A helyszínen tájékozódik az azbeszthelyzetről.

Gajdos László élő környezetért felelős miniszterjelölt a hétfői bizottsági meghallgatásán jelentette be, hogy még a héten Nyugat-Magyarországra érkezik, hogy tájékozódjon az azbeszthelyzetről.

Gajdos László Magyar Péterrel a kampány idején
Facebook/Magyar Péter

Mint mondta, már készíttetett anyagot az azbesztügyről, beszélt róla Magyar Péter miniszterelnökkel is. Gajdos a legfontosabb feladatnak nevezte a helyzet megoldását.

A leköszönő kormány május végén hozott határozatában Azbeszt-veszély Vas megyében: A kormány vállalja a védekezés és kárelhárítás költségeit April 30. 21:49 vállalta az azbesztveszély elleni védekezés és kárelhárítás költségeit, egyúttal előírta az illetékes minisztériumoknak, hogy tárják fel a helyzet kialakulásához vezető forgalmazási láncot és a szennyezésért felelősöket.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet