Meghalt egy ember a Hajós Alfréd uszoda építkezésénél

Az építkezésen dolgozó áldozat tíz métert zuhant, azonnal meghalt.

Egy ember meghalt a Margitszigeten a Hajós Alfréd uszoda építése közben - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóreferense az MTI-t.

A munkás egy szervizaknába esett, 10 méteres zuhanást követően a helyszínen életét vesztette. Holttestét a tűzoltók fogják kiemelni. A rendőrség későbbre ígért tájékoztatást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló