Megint nincs ötös a lottón, jövő héten már 4 milliárdot lehet nyerni

Hetek óta halmozódik a nyeremény.

2026 negyedik játékhetén a következő nyerőszámokat húzták ki az Ötöslottó sorsolásán:

  • 29
  • 75
  • 80
  • 83
  • 88.
  • Telitalálat nem volt, így a jövő héten már 4 milliárd forintot lehet majd nyerni.

    A négyesért 2 586 385 Ft
    a hármasért 38 795 Ft
    a kettesért pedig 3 930 Ft jár.

    (via Pénzcentrum)

    Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

    A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
    A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

    Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hírek