Megkéseltek egy nőt csütörtök reggel Csepelen, a 151-es buszon. A Blikk információi szerint azért vágták meg a nő arcát, mert SZFE-s maszkot viselt.
Megkeresték a BRFK-t az ügyben, válaszukban azt írták, hogy 7 óra 40 perc körül a Szent Imre téren várakozó 151-es buszon egy férfi feltehetőleg egy késsel sebezte meg egy nő arcát.
A megsérült utast a mentők kórházba vitték. A nő az elsődleges információk szerint könnyű sérülést szenvedett. A feltételezett elkövető a helyszínről elmenekült.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozócsoportot állított fel az ismeretlen férfi felkutatására.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!