Kora délelőttig a Dél-Alföldön még lesznek felhős területek, és záporeső is előfordulhat. Napközben alapvetően napos, gyengén felhős idő várható, de elsősorban a Dunától keletre sok gomolyfelhő képződhet, és a középső országrészben egy-egy helyen záporeső is kialakulhat.
A déli, délkeleti szelet helyenként élénk lökések kísérik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 32 és 36 fok között alakul az Alföldön a magasabb értékekkel. Késő estére 21, 27 fokra hűl le a levegő.
(Forrás: MET.hu)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!