Az utak jelentős része tiszta, ez a Veszprém vármegyei látkép pedig magáért beszél - írta a Facebookon megosztott videójához a Veszprém megyei rendőrség.
A videó két napja készült a 8-as főút Veszprém megyei szakaszáról a reggeli fagyban.
Az Útinform tájékoztatása szerint hétfő reggel a gyorsforgalmi utak az M3-as autópályán Emődnél és Ófehértónál, M7-es autópályán Fonyódnál, valamint az M4-es autóúton Ceglédnél sónedves, mindenhol máshol száraz az útburkolat.
A főutak burkolata a Közép-Dunántúl, a Dél-Alföld északkeleti részén, Közép-Magyarországon és az Észak-Alföld északi területein sónedves, másol száraz.
Jó látási viszonyok mellett lehet autózni. A hőmérséklet -20 és -8 fok között változik. Kaposváron mérték a leghidegebbet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!