Most éppen az átvonuló vihar miatt omlott össze a balatoni vonatközlekedés

Az északi és a déli parton is vonatpótló buszok járnak.

Az átvonuló vihar a Balaton északi és déli partján, valamint a győri fővonalon is károkat okozott a felsővezetékben, emiatt jelentős változásokra, pótlóbuszos közlekedésre kell számítani - közölte a Mávinform.

  • Az déli parton Székesfehérvár és Lepsény,
  • az északi parton pedig Székesfehérvár és Balatonfüred között közlekednek a pótlóbuszok.
  • Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hírek