A Szombathelyről Pécsre tartó, Nagykanizsáról 13:48-kor – késéssel - elindult Pannónia InterRégió (8904) menetideje 60 perccel nőtt. Emiatt csak Barcsig közlekedik. Barcstól egy másik szerelvényből álló mentesítővonat indult Pécsre - írja a Mávinform.
Késés, mentesítővonat, egyebek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!