Ne aggódjon, Gulyás Gergely ki tudja fizetni a rezsiszámláját

Eddig nem gondolt spórolásra, de most már igen.

Gulyás Gergely Tusványoson a Telexnek adott interjújában azt mondta, aki a választások előtt látta, hogy ennyire elszaladnak az energiaárak, az jós.

A Miniszterelnökséget vezető miniszter elkezdett spórolni az energiával, pedig 2-3 hete ez még nem jutott eszébe. Nem tudja még, mennyivel fog nőni a rezsije, de szerinte ő ki fogja tudni fizetni.

Az energiaárak már több hónappal a háború kitörése előtt is jelentősen növekedtek. Igaz ez a benzinre is, ezért határozott meg rá árstoppot a kormány még tavaly novemberben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek