A Sárvári Járási Ügyészség üzletszerűen és folytatólagosan elkövetett lopás miatt emelt vádat azzal a rovott múltú férfival szemben, aki a vád szerint 2021 decemberétől 2022 január elejéig egy a Ság-hegyen lévő borospince melletti műanyag hordókból 92 liter szőlőcefrét, továbbá egy hólapátot lopott el. A lopással több mint 85.000 forint kárt okozott a sértettnek.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni.
Címlapképünk illusztráció
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!