Jön a hétvége és ez most a bulikák mellett azt is jelenti, hogy jön a lehülés. Pénteken meg a változóan felhős-napos idő, meg a mai naphoz képest 2-3 fokos lehülés. Így az előrejelzés szerint be kell majd érnünk 17-18 fokkal.
Szombatra még kevesebbet látunk majd a Napból, a Dunántúlra ugyanis erősen felhős eget ígérnek és örülhetünk a higanyszál eléri majd a 15 fokot.
Az igazi bibliai csapás sorozat azonban épp az Úr napján köszönt be. Nem elég, hogy egy órával kevesebbet bulizhatunk/aludhatunk majd, de mindemellé jön a hidegfront és az alig 10 fokos csúcshőmérséklet. Nagyjából 3 milliméter esőt is kaphatunk.
A levegő majd csak jövő hét végére melegszik vissza, szépen lassan, fokozatosan.