A Kőszegi Járási Ügyészség zaklatás vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2022 januárjában élettársának férjét több üzenetben azzal fenyegette meg, hogy megveri. A sértett komolyan megijedt a fenyegetéstől.
A Kőszegi Járási Ügyészség pénzbüntetés kiszabását indítványozta a vádlottal szemben, akinek büntetőjogi felelősségéről a Kőszegi Járásbíróság fog dönteni – írja a Vas Megyei Főügyészség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!