Még nem találták meg a Körmendnél folyóba sétáló nőt

Június 22-én riasztották a hatóságokat, mivel egy gyógyszergyártó cég üdülőjének a közelében a Rábába sétált egy ember, valószínűsíthetően öngyilkossági szándékkal.

Az esetről olvasónk érdeklődött, mivel Körmenden szóbeszéd útján terjedt az eset híre.

A rendőrség a dátummegjelöléssel elküldött esettel kapcsolatos megkeresésünkre szűkszavú választ küldött, amiből kiderül, hogy a Körmendi Rendőrkapitányság egy 69 éves nő eltűnése miatt folytat körözési eljárást.

A felvétel 2024. június 10.-én készült az áradó Rába körmendi szakaszáról Fotó: Tánczos Mihály
TM/Nyugat.hu

Ez alapján feltételezhető, hogy a Rábában látott nőt sikerült azonosítani, de egyelőre nem találták meg.

Információnk szerint a körmendi tűzoltók csónakkal is kutattak a folyó több kilométeres szakaszán, de nem jártak sikerrel. A keresést a magas vízállás, a sok uszadék és az ezekből képződött torlaszok is nehezítették.

A rendőrség drónnal vizsgálta a megjelölt hely alatti szakaszt, de így sem bukkantak rá a nőre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló