Novák Katalin után
Mérik, hogy le kellene-e mondania a kegyelmi ügy miatt Novák Katalinnak 2024. February 08. 18:56 most Szalay-Bobrovniczky Kristóf népszerűségére kíváncsi a Call Express - írja a hvg.
Mint írják, egyik olvasójukat hívták fel a cégtől. Ezúttal viszont a Magyar Honvédségre és Szalay-Bobrovniczky Kristófra irányultak a kérdések. Többek között olyan fontos dolgokra voltak kíváncsiak, minthogy
A kutatást ezúttal is a Call Express végzi. 2021-ben a Népszava arról számolt be, hogy „közvélemény-kutatás címszó alatt a Fidesznek kedves sugalmazásokat terítettek névtelen operátorok”. Akkor olyan kérdéseket tettek fel többek között, hogy a hívott fél „támogatná-e az LMBTQ-mellett kiálló Márki-Zay Pétert; melyik szimpatikusabb önnek, a migránspárti Brüsszel, vagy a határok sérthetetlenségét védő magyar kormány?”