November 1-től több vasi városnak is új rendőrkapitánya lesz

Változás lesz a vasvári, a körmendi, a sárvári és a szombathelyi kapitányság élén is.

Számos személyi változás lépett életbe október 31-től, vagyis keddtől a Vas Vármegyei Rendőrkapitányságon - írják közleményükben.

Közölték, az országos rendőrkapitány a "szolgálat felső határának elérésével" megszüntette dr. Tánczi Tibor szolgálati jogviszonyát, aki a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi főkapitány-helyetteseként dolgozott. Munkáját november 1-től Fekete Géza, a Sárvári Rendőrkapitányság vezetője látja el.

A sárvári kirendeltség új vezetője dr. Gulyás Ferenc lesz, aki eddig a Szombathelyi Rendőrkapitányságot vezette. Gulyás helyét a vasi megyeszékhelyen dr. Koncz Gabriella veszi át, aki az elmúlt időszakban a Körmendi Rendőrkapitányságot vezette. Az ő utódja Knob Ernő lesz, aki eddig a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság Rendészeti Igazgatósága Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztályának vezetője volt.

Közleményük végén megjegyezték, új vezetője lesz a Vasvári Rendőrkapitányságnak is, szerdától Balogh Gábor, a Szombathelyi Rendőrkapitányság kapitányságvezető-helyettese látja el az ottani feladatokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló