Orbán Viktor miniszterelnök újabb két rövid videóval jelentkezett közösségi oldalán. Az egyikben bejelentette, hogy milyen engedményeket kapnak azok, akiknek március 8-22. között be kell zárniuk, a másikban pedig elmondta, hogy folytatják az újranyitásról szóló nemzeti konzultációt, számol be a telex.
A miniszterelnök szerint a következő két hét nehéz lesz, de „segíteni fognak, senkit nem hagynak az út szélén”. Hogy mire gondolt, azt részletezte is:
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!