Orbán „gázai minigettóktól” félti az országot

Nem érti az ellenzéket, miért támogatják a migrációt.

A titkosszolgálat jelentése felrajzol egy félelemteli horizontot, és megerősít bennünket abban, hogy azt kell tennünk, amit eddig tettünk – mondta Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth Rádióban, amit a klubradio.hu szemléz.

Ha egyszer beengedjük a migránsokat, nem lehet őket kitenni az országból – jelentette ki a miniszterelnök. Gázai minigettókkal lesz tele az ország, ha nem akadályozza meg a kormány a migrációt. Társadalmi egységet szeretne Orbán, nem érti az ellenzéket, miért támogatják a migrációt. Egyetlen orvosság van szerinte a problémára: nem szabad beengedni a migránsokat az országba.

Orbán szerint úgy nem szabad megengedni, hogy ránk erőltessék azt a politikát, ami őket már tönkre tette. „Ne akarjátok ideküldeni azokat a migránsokat, akiket hiba volt beengednetek” – üzente Orbán a nyugat-európai vezetőknek.

A miniszterelnök szerint a jövő júniusi EP-választás egyik tétje szerinte az lesz, hogy sikerül-e Brüsszelben olyan változást elérni, hogy megszűnjön a menekülteket ránk kényszerítő politikai felfogás. Állítása szerint ebben a harcban nagy segítség lesz neki a nemzeti konzultáció.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet