A két fiatal még májusba, a tanév alatt, az egyik zalaegerszegi iskolában szóváltást követően összeverekedett - írja a Police.hu. A verekedés következtében mindkét fiú nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a 17 éves zalalövői és a 18 éves zalaegerszegi fiú ellen garázdaság miatt, valamint utóbbi személy ellen könnyű testi sértés miatt folytatott nyomozást befejezte, az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte a Zalaegerszegi Járási és Nyomozó Ügyészségre.