Poénból benzint öntött munkatársa cigicsikkére, tragédia lett belőle

A biztonsági kamera rögzítette, ahogy próbáltak segíteni az égő férfin.

Viccből benzint öntött egy munkatársa cigicsikkére egy férfi Tatabányán, másodfokú égési sérülés lett belőle, vádat emelt a Tatabányai Járási Ügyészség.

A vádirat szerint az elkövető 2023. október 2-án, munkatársaival Tatabányán, benzinnel működő fűkaszával füvet nyírt. A munkások 11 óra körüli időben pihenőt tartottak, és a füves területet szegélyező betonpadkán ültek. Az elkövető a betonpadkáról hirtelen felállt azért, hogy a sértettet megviccelje. A férfi a nála lévő égő cigarettacsikket az ott ülő férfi háta mögé tette, majd egy kupaknyi benzint a cigarettacsikkre ráöntött, melytől az lángra kapott, és lángra gyújt a sértett felső ruházata is.

A büntetlen elkövető az égést látva nyomban igyekezett segíteni eloltani a tüzet, a lángoló pólót a sértettről levenni, aki a tréfa következtében másodfokú égési sérülést szenvedett.

A biztonsági kamera által rögzített felvételen a sértett látható a lángra lobbant ruhában, és az elkövető, ahogyan próbál neki segíteni. A videó az ügyészség oldalán nézhető meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek