Augusztus 19. és 21. között rendezik meg idén a SzentKirály Napokat Szombathelyen a Szedreskertben, így nemrég több molinó és plakát is ellepte a várost. Nos, úgy tűnik, az egyik meg is tetszett valakinek a hétvégén, ugyanis most arról posztoltak a búcsú hivatalos oldalán, hogy eltűnt a Rohonci utcai hídra kitett molinó.
„Kérjük, aki tud róla információt, az írjon a szentkiralynapok_KUKAC_gmail_PONT_com email címre. Bízunk abban, hogy előkerül” – írták.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!