Egy középkorú nőt szállítottak kórházba egy Móricz Zsigmond utcai társasházból, majd bűnügyi helyszínelők érkeztek.
Frissítés 2015.02.02. 16.15
A rendőrség tájékoztatása szerint befejezték a helyszín átvizsgálását és nem történt bűncselekmény a lakásban.
Korábban írtuk
Egyelőre csak a házba szóló lakcímkártyával lehet belépni a szombathelyi társasház lépcsőházába, ahonnan hétfőn délután egy nőt szállítottak kórházba füstmérgezéssel.
Füstmérgezés utáni helyszínelés Szombathelyen
Tánczos Mihály
A lakást a tűzoltóság mellett a rendőrség is átvizsgálta, egyelőre nem tudni, miért. Cikkünk megjelenésekor bűnügyi helyszínelők dolgoznak az épületben.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!