A mérkőzés biztosítása során 14.15 óra és 18.45 óra közötti időben az alábbi rendőri intézkedésekre kell számítani.
- A Hadnagy utca teljes közúti lezárására kerül sor a Lipp Vilmos utca és az Eperjes utca közötti szakaszon. Erre az útszakaszra a rendőrség kizárólag a Körmendről érkező vendégszurkolók gépjárműveit, illetve a lezárt területen belül lakó személyek gépjárműveit engedi be.
- A terület telepített kordoneszközökkel kerül lezárásra, melyeken ellenőrző-átengedő pontok kerülnek kialakításra. Ezeken a pontokon, csak rendőrségi ellenőrzést követően haladhatnak át a mérkőzésre érkező szurkolók és az ott lakók mind gyalog, mind pedig gépjárművel. A lezárt területre kizárólag az engedéllyel, érvényes belépőjeggyel és lakcímkártyával rendelkezők léphetnek be!
- A hazai szurkolók a sportcsarnokot kizárólag az Eperjes utcai főbejáraton keresztül tudják megközelíteni és elhagyni!
- A mérkőzés végén a Hadnagy utca irányába távozni nem lehet!
A Szombathelyi Rendőrkapitányság kéri a szurkolókat, hogy a felhívásban közölt intézkedések végrehajtásában a feladatra vezényelt rendőrök munkáját segítsék, türelmükkel, megértésükkel támogassák!