2022. július 23-tól visszavonásig látogatási tilalmat rendeltek el a sárvári Szent László Kórház Krónikus Belgyógyászati Osztályán és Ápolási Osztályán – írja a Sárvár Lendületben Facebook-oldal.
Az indoklás szerint a szigorításra azért van szükség, mert folyamatosan emelkedik a koronavírus okozta megbetegedések száma. A napokban a COVID újabb, folyamatosan növekvő fertőzésszámai miatt több kórház is szigorítani kényszerült, például a celldömlki és a szombathelyi Látogatási tilalom van a szombathelyi és a celldömölki kórházban is 2022. July 28. 11:26 is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!