Az év maradék 25 napján annyi programot szervez az '56-os emlékbizottság, hogy ennyi pénz kell nekik. Állítólag.
Önnek is hozott egymilliárdot forintot a télapó? Ne szomorkodjon, nekünk se, de biztosan csak azért, mert minket sem Schmidt Máriának hívnak.
A Terror Háza főigazgatója ugyanis olyan jó gyerek volt az idén, hogy a Figyelő után még 950 millió forint is hozzákerült. Ez utóbbit természetesen arra kapta, hogy az '56-os Emlékbizottság programjait finanszírozza belőle. Ez azért jó sok pénz, szóval biztos jó sok program lesz még a következő 25 napban. Főleg, mert abban a határozatban, amiben ezt az összeget átcsoportosítják, a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége hatvan, azaz 60 millió forintot kapott.
Magyarázkodást mi már nem is várunk
Forrás: nol.hu
És hogy mire is költhetné el Schmidt Mária ezt a pénzt? Nekünk volna néhány ötletünk!
Küldjön egy kedves képeslapot Pruck Pál lányának, és kérjen elnézést, amiért ilyen bunkó tiszteletlen volt vele szemben.
Fizessenek jogdíjat a Paris Match egykori tudósítójának, Russell Melchernek, akinek a fotóját engedély nélkül használták.
Írjon egy útmutatót bűvészeknek arról, hogy lehet 50 milliót eltüntetni egy dalra, úgy, hogy az nem került semmibe.
Ezek után pedig kíváncsian várjuk, hogy vajon mit kap a hölgy karácsonyra!
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.