A hírpressz információi szerint tarthatatlan a helyzet Ecser és Vecsés közti területen, mert ameddig a szem ellát, állati tetemek, csontok és koponyák hevernek szanaszét mindenütt. Átható dögszag terjed a környéken. Állítólag egy közeli húsfeldolgozó üzem hordja oda a szemetét. Ecser polgármestere már tett is panaszt.
Az alábbi videót egy felháborodott lakos készítette.