Az agancsával az utastérbe szúrt egy szarvas, miután egy kisáruszállítónak ütközött a 86-oson

Az állat elsétált az ütközés után.

Körmend irányába tartott egy Ford kisáruszállító a 86-os főúton, hétfőn hajnalban, amikor egy  csattanással egy időben egy szarvas agancsa törte be a jármű szélvédőjét.

A szarvas agancsa beszúrt az utastérbe
TM/Nyugat.hu

"Több mint 40 éve közlekedek ezen a szakaszon, ez az első balesetem. A szarvast nem láttam az ütközés előtt, oldalról rohant neki az autónak, alaposan meglökve azt. Az agancsa viszont beszúrt előttem a szélvédőn. Igyekeztem az úton tartani a járművemet, majd miután megálltam visszamentem, hogy megkeressem, de már nem is láttam" - mondta a Ford vezetője.

Szarvas szaladt Ford oldalának a 86-os főúton
TM/Nyugat.hu

A sofőr bosszankodott ugyan a baleset miatt, de azt is hozzátette, hogy van Casco-ja, így a kára nagy részét a biztosító fizeti.

Vadbaleset Szombathely és Balogunyom között, a 86-os főúton
TM/Nyugat.hu

A helyszíni szemle nem okozott fennakadást a 86-os út forgalmában.

Vadbaleset Szombathely és Balogunyom között, a 86-os főúton
TM/Nyugat.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Sokkoló