Szombathelyi baleset szemtanúját keresi a család

Egy idős férfit sodort el egy autós kedden, az Óperint utcai körforgalomnál.

Május 3-án (kedden) néhány perccel 15.00 előtt baleset történt az Óperint utcai körforgalomnál Szombathelyen. Egy 77 éves férfi tekert be ide biciklivel az Óperint utca felől és a Kálvária utca felé ment volna tovább, azonban egy autós megelőzte és le akart kanyarodni előtte. A kocsi elsodorta az idős embert, aki elesett és eltörte a karját.

A család keresi azt a 25-30 év körüli, világos, kockás kabátot viselő férfit, aki rögtön odament segíteni az idős emberhez és kihozta a körforgalomból.

Szeretnénk megköszönni neki, hogy azonnal a papi segítségére sietett. Hiába mondják, hogy a mai világban a fiatalok nem törődnek az idősekkel. Ez most pont ellenkezőleg történt. Jó, hogy vannak még önzetlen emberek

– mondta el Tordai Katalin, a bácsi egyik hozzátartozója.

Ha bárki, bármilyen információt tud az esetről, ezen a számon éri el a családot:
(06) 70/ 70-15-111
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló