Újabb két utca kap ráncfelvarrást Szombathelyen

Már el is kezdődtek a munkálatok.

A napokban megújul a Bem József utca útburkolata a régi buszforduló és a Váci Mihály utca közti szakaszon, valamint a Faludi Ferenc utca a Bakó József, illetve a Kassák Lajos utca közti szakaszán – közölte az önkormányzat a Facebookon.

Horváth Attila alpolgármester, az egyik érintett körzet, az oladi városrész képviselője kedden megtekintette a munkálatokat és egyezetett a helyszínen.

Korábban egyébként egy sajtótájékoztatón elmondta az alpolgármester, hogy a város kitart a járda- és útfelújítási programja mellett.

Szombathely MJV

Az Olad, a mi otthonunk nevezetű oldal pedig azt írta, hogy a Faludi Ferenc utca 12-22. közti szakaszon várhatóan augusztus 10-én, azaz szerda reggel 8 órától 16 óráig dolgoznak majd, így a közlekedés korlátozva lesz: félpályás megoldással lehet majd haladni és a buszok is kerülni fognak.

„Kérjük, hogy az esti/reggeli parkolásnál ezt vegyék figyelembe, ne kelljen a közterületes kollégáknak az autók tulajdonosait keresni, hogy a munkálatok zavartalanul haladjanak” – hívták fel a figyelmet.

Szombathely MJV

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet