A helyi lakost a ház tulajdonosa kapta rajta akció közben csütörtökön. Az 52 éves férfi megbontotta az épület tetőszerkezetét, majd az abban lévő vasanyagokat kihúzta és megpróbált meglépni velük - írja a Police.hu. A tulajdonos a rendőrök kiérkezéséig visszatartotta a tetten ért rablót. A férfit a rendőrök előállították és kihallgatták. Vele szemben lopás vétség miatt büntetőeljárást indított a Szombathelyi Rendőrkapitányság.
(Címlapképünk illusztráció.)